מסעדת ראי יקב ומסעדה

תפריט שלא תמצאו במקום אחר במיוחד לאוהבי הבשר.
ראמה הוא כפר מעורב בנוצרים אורתודוקסים וקתולים יחד עם דרוזים ומוסלמים וכך בדיוק נראה התפריט במסעדה. טעמים בלקנים וחומרי גלם גליליים מקומים. כולם במקום ארוח מיוחד עם נוף מרהיב ומקום מעוצב בנעם. ארוחת ערב שווה ביותר.

מסעדת ראי יקב ומסעדה

כפר ראמה

על כביש 864 (נווטו עם וויז כי אין שלטים)

טלפון להזמנות

077-2311726/077-2307684

נהניתם? שתפו עם חברים.

גם מסעדה ברוח בלקנית וגם מרכז מבקרים.
במסעדה מתנגנת ברקע מוזיקה מעורבת מדליקה – מפיירוז ועד פינק פלויד – שאופיינית למי ולמה שהוא המתחם כולו – שילוב מושלם בין מערב ומזרח, גליל ובלקן.

ראי יקב ומסעדה, הוא שמו של מתחם שנפתח באביב 2017 בכפר ראמה שהוא גם יקב, גם מסעדה ברוח בלקנית וגם מרכז מבקרים. היקב מייצר יין מקומי משובח, ערק ייחודי ורקיה, שהוא משקה בולגרי לאומי. המקום כולו צופה לנוף משגע ומוצף באווירה הקסומה של הצפון והגליל ומרחביו המוריקים.

בראי יקב ומסעדה – כשראי הוא שמו של הבעלים שבבולגרית פירושו גן עדן ובערבית דעה – תוכלו לטפס במדרגות עץ שמובילות אל המסעדה המעוצבת כדי לבלות בחלל הפנים שלה השוכן בבית אבן מושקע, או לבחור לשבת בחוץ, תחת עץ חרוב עצום, מצל וקסום. המטבח מושתת ברובו על אוכל מן הגליל ומהבלקן, עם מספר נגיעות מהמטבח הבולגרי שמעניק למאכלים השף מוראד שיבן.

כשתבקרו בראי יקב ומסעדה תתנגן ברקע מוזיקה מעורבת מדליקה – מפיירוז ועד פינק פלויד – שאופיינית למי ולמה שהוא המתחם כולו – שילוב מושלם בין מערב ומזרח, גליל ובלקן. 

שעות הפתיחה:

א’ – ו’ 11:00 – 24:00
ו’ – ש’ 09:00 – 24:00

בימים א-ד המטבח פתוח עד 22:30
בימים ה-ש המטבח פתוח עד 23:30

יש לכם אתר בילוי או הסעדה מיוחד וקסום לחוויה זוגית שאנחנו חייבים להכיר? צרו קשר ונקפוץ לביקור

שתפו עם חברים: