24 שעות זוגיות ותשוקה אחד על אחת עפ"י ד"ר טל שורץ

24 שעות של טיפול זוגי פעיל ושמירה על התשוקה

בלוג ההמלצות הייחודי של ד”ר טל שורץ לאתרי אירוח מיוחדים לזוגות.

היי, אני ממש שמחה בשבילכם שקפצתם לבקר בבלוג הזוגיות שלי!

בבלוג שלי, 24 שעות של זוגיות ותשוקה – בלוג זוגי לחוויה והשראה, תוכלו למצוא רעיונות מקוריים לזמן יצירת חוויה זוגית, התקרבות בינכם ושפור התקשורת, שימור האהבה והצתת התשוקה שבינכם.

אני מקווה לעורר בכם השראה לחגוג את החיים ולהפוך כל רגע להוויה מהנה, מספקת ומשמרת במיוחד את האהבה שבינכם. אספתי עבורכם  טיפים, המלצות על מסלולי טיול מהממים, סקירה של מקומות לינה ואפילו כלים ו”שעורי בית” לזוגות שיהפכו את החופשה הזו לחוויה זוגית כהמשך לטיפול זוגי, כל אלה מחכים לכם ממש כאן. שתהיה חופשה נעימה!

מוכנים כבר לצאת לחוויה הזוגית שלכם? בחרו מאחד המקומות שמצאתי עבורכם: מקומות לינה בילוי ומסעדות חנויות ואתרים

מה ההבדל בין טיפול זוגי וחוויה זוגית?

24 שעות אחד על אחת עפ"י ד"ר טל שורץ

הבלוג הזה עשוי להחוות כקיטש “למתנגדי הטיפול הזוגי שאצלם תמיד הכל בסדר” ואולי תהינה כתובות בו אמירות העשויות להיתפס כקלישאות אבל עבורי הן לא סיסמאות ולא המלצות של מה בכך אלא תפיסת חיים  ודרך חיים.

זהו לא סוד כי לאורך השנים קשה לשמור על זוגיות טובה תוך כדי בניית קריירה, הולדת ילדים ודינמיקת החיים בכלל. למי יש זמן לעצור??? להתבונן האחד על השנייה, להקשיב ולתת תשומת לב לבני הזוג שלנו בתוך כל מרוץ החיים?
ומה אז? נתיישב יום אחד ברבות הימים על ספת הסלון נתבונן האחד על השנייה ונחווה עצמנו כזרים. חיים זה לצד זו אך לא זה עם זו. משלמים משכנתא יחד, מגדלים את הילדים אך לא מגדלים האחד את השנייה.

הפער והמרחק מובילים לקשיי תקשורת, קונפליקטים, תסכולים, כעסים ובדידות. הרבה מהזוגות מגיעים אלי בעיצומו של משבר לעיתים עם שאלה כגון: האם ניתן להציל את חיי הנישואין שלנו???
על שאלותיי לגבי אהבה, תשוקה ובילוי משותף הם מתבוננים עלי בתמיהה. מצינים לא פעם כי עוברים ימים, שבועות ואף  חודשים עד אשר הם מפנים עבור עצמם זמן זוגי.
לעיתים הם כבר אינם יודעים איך יושבים ומפתחים שיחה, לעיתים קרובות מאד זמן הבילוי שלהם הופך להיות אינדיבידואלי מתרחק מפעילות זוגית. היא הולכת לחוג פילאטיס או קרמיקה הוא רוכב על אופנים או משחק כדורגל. שניהם מעדיפים לבלות עם קבוצת החברים ולא יחד. בורחים מאינטימיות המעוררת בהם חרדה כי יצטרכו להתמודד עם מצב הקשר הרגשי והזוגי שביניהם.

בשלב הבא, חדר הטיפול הופך להוות עבורם מקום מפגש לתקשורת והדברות. מקום לחלוק מחשבות ופנטזיות אותן אני רוצה בהמלצות שלי בבלוג הזה לסייע לכם ולהגשים ובעיקר להשאירכם יחד באי של אהבה.
הטיפול הזוגי עורך כשעה פעם בשבוע, לא מספיק!!!
יש עליכם לתרגל, לפתח את הנרכש בטיפול וליצור חוויות. זו הדרך המופלאה שאני מבקשת להעביר אתכם לשיקום זוגי ולהתפתחות זוגית תוך למידה מחודשת האחד את השנייה בייחודיות שפיתחתי עבורכם.
אני לא רק שולחת אתכם ליצור חוויות ולבחור את הצימר לחופשה לבדכם משימה שהיא עצמה יכולה לגרור למתחים ואי-ודאות “האם המקום מספיק טוב”, “האם נצליח להגשים את הפנטזיה והתשוקה הזוגית שאנו מחפשים”, לכן סדרתי לכם רשימת המלצות להפיג מעט מאי-הודאות כולל משימות זוגיות מותאמות לכל אתר אירוח וגם מקומות לצחוק, לאכול ולטייל.
כל מה שנשאר לכם זה לצאת ולממש את הזוגיות המתחדשת שלכם.

(… ואם מצאתם מקום זוגי חלומי “שעשה לכם את זה” שתפו אותו איתי באהבה)

שלכם, טל.

קצת עליי

נעים להכיר! קוראים לי טל שורץ אני ד”ר בפסיכולוגיה, מטפלת משפחתית וזוגית ומטפלת באמנות.

אני אוהבת לכתוב, לצלם ולתעד מאז שאני זוכרת את עצמי. אני מאוהבת באהבה, מאוהבת בחיי המקצועיים  ואין לי ספק כי החוויות אותן אני צוברת ונוצרת מטיולי בארץ משפיעות ומושפעות ממפגשי האינטימיים בקליניקה.

לאחר שעות טיפוליות רבות אני מאמינה כי לא די בחדר הטיפול ובתהליך המתרחש שם, יש צורך להתאמן, לחוות ולתקשר מחוץ למתרחש בקליניקה, מול המטפל.
“לשלוח” זוג אשר נמצא אצלי בטיפול לצימר היא בהחלט המלצה בה אני משתמשת ככלי טיפולי עם דגשים זוגיים לחוויה ובילוי משותף. הזוג מקבל “שעורי בית” וחוזר אלי עם תובנות ורשמים כהמשך לתהליך הטיפולי.

אז התחלתי לכתוב כל מיני רעיונות שעלו בראשי והבלוג תפס תאוצה כחלק ממסע זוגי מקרב ומפתח. הכלים והנושאים שתמצאו כאן קרובים לליבי והם דרך מתפיסת חיי:
“לחיות כל יום את היום, יום שעובר לא חוזר ואל תשאירו את זה למחר” .

מוכנים כבר לצאת לחוויה הזוגית שלכם? בחרו מאחד המקומות שמצאתי עבורכם: מקומות לינה בילוי ומסעדות חנויות ואתרים

שתפו עם חברים: