מתנות אומנות

לכל תמונה ולכל חפץ יש סיפור

דר' טל שורץ-גרניט אמנית גלילית בוגרת בצלאל דוקטור לפסיכולוגיה.
המפגש והדיאלוג הפנימי שלי כמטפלת ואמנית יוצרת מונעת מתוך עולמות פנימיים וחיצונים ומפגשים רב תרבותיים. שיחות נפש וחילופי עונות, מוסיקה מתנגנת או סרט המעורר רגשית מביאים אותי ישר לעולמות חומרים מגוונים היוצרים שפה משותפת על גבי קנבס, אבן, עץ סחף או כל חומר אחר.
כל מה שנע סביבי ובתוכי מתורגם ליצירה כאשר לרוב אין היא מתוכננת מראש ורק לקראת סופה מתרכזים החומרים לקומפוזיציה ודימויים ברורים ובהירים יותר. מעת הקורונה הים הפתוח וההליכה על חופיו מהווים בעיקר את מירב השראתי ליצירה וכך גם החומרים הנאספים לסטודיו. החומרים מחוף הים נשארים טבעיים כמעט כמו במערומיהם הם מספרים את סיפורם ובדרך כלל הם משתלבים בסיפור ובמסע שעושים מטופלי בשיחות הנפש העמוקות והתהומיות בחדר הטיפול.
אלו עם אלו רוקמים בעדינות מרקמים אנושים ומרגשים אותי בכל פעם מחדש ויוצרים אצלי קטליזטור פנימי להמשיך את המסע המתחיל בשניים בטיפול ומסתיים ביני לבין עצמי עם החומר והיצירה. לכן היצירה שלי אינטואיטיבית ומרגשת אותי בכל פעם מחדש ואינה דומה ליצירה שנולדה לפניה. לכל אחת מהיצירות תעודת זהות משלה ותוקף ריגשי משלה.
לימים רבים של תשוקת יצירה, טל.

חפש.י את היצירה הייחודית שאין אחרת כמוה. אומנות במתנה לעצמנו ולמי שאנו אוהבים. פריטים ייחודיים שיש מהם רק אחד ומיוחד בכל העולם כולו.

מציג 17–18 מתוך 18 תוצאות

לוגו גלריה טל שורץ
שתפו עם חברים: