‘מוזארט’ גלריה בית פתוח

שיח גלריה: 'אומנות סוחפת'
שברי עצים, ענפי סחף, צדפים ואבנים שנפלטו אל החוף, מביאים עימם סיפור על הדרך הארוכה שעשו עד שהגיעו לזוג ידים שיאספו אותם ליצירות אומנות ורגש בגלריה בית פתוח 'מוזארט' באכזיב. זוגות, משפחה, חברים ואפילו לבד, נפגשים לשיח מיוחד ומרתק.

‘מוזארט’ גלריה בית פתוח

נווטו להמלצה

או רשמו בגוגל/וויז - מוזארט

אכזיב על הים

רח' דוגית 1

נהניתם? שתפו עם חברים.

'פסטיבל יוליארט' בגליל המערבי ביום שבת 16.7.2022
הגלריה באכזיב פתוחה לסיור בשלושה מועדים בלבד:
13:00/15:00/17:00 משך כל מפגש כולל הנחייה כשעה קלה
חובה להירשם ולשריין מקום מראש. מספר המקומות מוגבל לכל ביקור.

בגלרית הבית הפתוח הצופה לחוף ים שמורת אכזיב הפראית נפגש לחוויה וגיבוש בהשראת הנוף ויצירות האומנות להנחיה מרתקת של ד”ר טל שורץ – פסיכולוגית ואמנית גלילית בוגרת בצלאל, שתפתח לכם דלת לחומרים הקיימים סביבנו להתחבר למחזוריות הטבע והחיים. צוהר לטבע והצבע השותפים לתהליך תחושת הצלחה ויצירה המגדילה את תחושת האושר הפנימי אותו אתם רוצים.

העצמים הנסחפים כבני האדם משפיעים על היצירה שלה האם להשאיר אותם טבעים כפי שהם בצבעם המקורי ולהעצים את מאפייניהם או אולי לעבד את נפשם תוך התבוננות וחיבור לצורתם ולמירקם שהזמן הותיר בהם? כל אחד מהם ומאיתנו נראה שונה מהשני אף על פי שאנו נסחפים לאותו החוף ושטים באותם המים.

במפגש שיח גלריה ומסע בין יצירות האומנות, תכשיטים ובגדים שהיא מייצרת ומלקטת יתקיים דיאלוג בין ישן לחדש, בין חומרים רכים וקשים במגוון צבעי הנפש. הגוף שלנו כמו החומרים הוא כקנבאס לוח הצייר, בכל יום אנו מניחים עליו צבעים ומרקמים. כמו ראי לנפש, מציגים איך אנו מרגישים בהתאם למצב הרוח או הארוע. לכל תכשיט שלה סיפור מסר אשר ילווה אתכם לאורך היום ויתמקד בתחום הבריאות לגוף ולנפש.

שתפו עם חברים: