פנינה שכל זוג רומנטי יכול לקחת בחשבון את הביסטרו לארוע זוגי.
ככל שהמקום מושלם ומוקפד עדיף לא להגיע רעבים כי המנות אמנם יקרות אבל גם קטנות באופן יחסי.

מסעדת אלומה – ביסטרו גלילי

מעלות תרשיחא

כביש תרשיחא-כפר ורדים (אלון 16)

נהניתם? שתפו עם חברים.

קולינריה מודרנית עם נגיעות מסורתיות
הרוח החיה שבמטבח הסוער של 'אלומה'
נתחי בשר מהאיכותיים שבגליל, דגת ים וירקות שנקטפו זה עתה יהיו לב הארוחה ויעוררו את חושיכם.

אלומה – ביסטרו גליל בדרך שבין כפר ורדים לתרשיחא, מגישה תפריט טעימות עונתי ומיוחד שהורכב במיוחד לרגל זמן גליל מערבי המתקיים באזור.
קולינריה מודרנית עם נגיעות מסורתיות הם הרוח החיה שבמטבח הסוער של ‘אלומה’, נתחי בשר מהאיכותיים שבגליל, דגת ים וירקות שנקטפו זה עתה יהיו לב הארוחה ויעוררו את חושיכם.

בשעות הצהרים יוגשו אל הצלחת בקפידה רבה, בזו אחר זו, יצירות מופת שטעמיהן לא יישכחו במהרה. לפתיחה יוגש לחם הבית עם מטבלים, ומיד יוזרמו המנות: גספצ’ו עגבניות ופלפלים חריף ומעושן, ירקות אביב בגריל עם יוגורט יוונים ועלים ארומטיים. משם נעבור לקרפצ’ו דג ים לבן עם גבינת טולום ועריסה, שרימפס צרובים במחבת בחמאת ים ותרד ערבי ופולנטה תירס רכה עם פטריות משוגעות ופרושוטו מפארמה.

בסוף מצעד המנות יוגש רוסט פילה בקר, עם לביבת תפוח אדמה, בצלים מקורמלים וציר בקר. לקינוח יוגש שטרודל אגסים “שבור” וסורבה יוגורט והל. 

את ההשראה לתפריט לוקחת אלומה מהמרחב הגיאוגרפי. הטבע, האנשים והאווירה המאפיינת מחוזות הרריים. קולינאריה מודרנית עם נגיעות מסורתיות הם הרוח החיה שבמטבח הסוער של ‘אלומה’, נתחי בשר מהאיכותיים שבגליל, דגת ים וירקות שנקטפו זה עתה יהיו לב הארוחה ויעוררו את חושיכם.

 

 

שעות הפתיחה:

המסעדה פתוחה לקהל  בימים שני עד שבת  .
עסקיות: בימים שני עד שישי בצהריים.
ניתן לערוך אירועים עד 50 איש.

 

יש לכם אתר בילוי או הסעדה מיוחד וקסום לחוויה זוגית שאנחנו חייבים להכיר? צרו קשר ונקפוץ לביקור

שתפו עם חברים: