אלכסנדר דיינר מקומי בנהריה

אלכסנדר דיינר מקומי נהריה

באלכסנדר תוכלו להנות כל המשפחה מתפריט מגוון המכיל טעמים המשלבים את ארץ ישראל, אמריקה ואפילו נגיעות מן המזרח. הקרניבורים שבניכם, יוכלו להתענג על שלל המבורגרים מבשר טרי שנטחן בכל יום ומנתחי סטייק עסיסיים הנבחרים בקפידה. לצד מנות הבשר, תוכלו למצוא בתפריט שלל פסטות טריות, פיצות הנאפות חמות וטריות במקום, דגים, וכמובן שלא שכחנו את הצמחוניים והטבעוניים שבניכם..

אלכסנדר דיינר מקומי בנהריה

נהריה

הגעתון 47

נהניתם? שתפו עם חברים.

מסעדה שהיא כמו המטבח הפרטי שלכם.
תמיד פתוח. מוגש טעים. בטעמים מגוונים.
מה עוד צריך הבנאדם הרעב לא משנה באיזו שעה או יום...

אחרי עשרות שנים של ניסיון בתחום המסעדנות ואינספור טיולים ברחבי ארה”ב החלטנו להביא לצפון מסעדה בניחוח אמריקאי. עם עיצוב מודרני ומיקום סופר מרכזי בנהריה, מסעדת אלכסנדר בנהריה מזמינה אתכם לביקור קצר באמריקה במסעדה שמתאימה כמו כפפה לרוח הזמן של שנות ה-80. באלכסנדר תוכלו להנות כל המשפחה מתפריט מגוון המכיל טעמים המשלבים את ארץ ישראל, אמריקה ואפילו נגיעות מן המזרח. הקרניבורים שבניכם, יוכלו להתענג על שלל המבורגרים מבשר טרי שנטחן בכל יום ומנתחי סטייק עסיסיים הנבחרים בקפידה.
לצד מנות הבשר, תוכלו למצוא בתפריט שלל פסטות טריות, פיצות הנאפות חמות וטריות במקום, דגים, וכמובן שלא שכחנו את הצמחוניים והטבעוניים שבניכם.. בתפריט שלנו באלכסנדר דיינר מקומי תוכלו למצוא מנות שונות ומגוונות, הכוללות טופו ועוד!
וכמובן כמו באמריקה אנחנו דואגים שתסיימו את הארוחה עם קינוחים מפנקים ומושחתים שיגרמו לכם להתמכר, אצלנו תחשפו למגוון חדש של טעמים מתוקים, שללא ספק ישאירו לכם טעם של עוד!
אתם עוד יושבים? כי אין צורך בטיסה וגם לא בויזה.. אמריקה ממש מתחת לאף.

שעות הפתיחה:

מראשון עד שבת, פשוט פתוח רצוף.

יש לכם אתר בילוי או הסעדה מיוחד וקסום לחוויה זוגית שאנחנו חייבים להכיר? צרו קשר ונקפוץ לביקור

שתפו עם חברים: