ט”ו באב – “אוהבים בגג”. הרצאה על אינטימיות ותקשורת – הכרטיסים לארוע אזלו!!

בר מלון עכותיקה

הרצאה בנושא אינטימיות ותקשורת.
בני זוג שותפים בתחומי חיים מגוונים מלבד המורכבות בניהול הזוגיות שלהם עצמם. מעבר לעצמם הם גם אחראים יחדיו על גידול הילדים, ניהול נושאי הבית, קבלת החלטות חינוכיות וקיום ארוחות משותפות או מנגנון לסידור הבית.
שיתוף פורה לאורך זמן בין בני זוג יכול להעיד על אהבה עמוקה ועל מחויבות אינטימית שקיימת בין בני הזוג, למרות קיומם של כעסים וחילוקי דעות מפעם לפעם. שיתוף בתחומים הללו מצביע על מחויבות פנימית ועמוקה. זוגיות בריאה אינה בהכרח זוגיות בה חשים רגשות של "אהבה ופרפרים" בעוצמה רבה, אלו טובים ורצויים אבל לא פחות נדרשת אינטימיות ותקשורת בריאה.

ט”ו באב – “אוהבים בגג”. הרצאה על אינטימיות ותקשורת – הכרטיסים לארוע אזלו!!

נווטו להמלצה

או רשמו בגוגל/וויז - עכותיקה מלון בוטיק

העיר העתיקה עכו

רחוב 10 בית 31

נהניתם? שתפו עם חברים.

'ט"ו באב' בגליל המערבי ביום חמישי 11.8.2022
בבר הפתוח על הגג מלון 'עכותיקה' בעיר העתיקה בעכו.
ניפגש בשעה: 20:30-21:30 (פתיחת דלתות 19:30)

על גג מלון עכותיקה המרהיב בעיר העתיקה בעכו בבר הצופה לנוף הים הקסום תתארח ד”ר טל שורץ מטפלת זוגית ומשפחתית מובילה בתחומה להרצאה חוויתית לתרגל חמישה צעדים לשיפור האינטימיות והתקשורת.

בליווי שירים ומילים שלא נס ליחם, טל שורץ ד”ר לפסיכולוגיה תצעיד אתכם במסע מהנה לרכוש כלים לחיזוק הזוגיות ולשיפור התקשורת ביניכם ובמשפחה.

בר המלון יהיה פתוח להזמנות אז לא צריך להתעכב בבית להכין ארוחת ערב, נשמח לארח אתכם עוד לפני לחוות את השקיעה הרומנטית המגיעה לכם ביום הזה.

הערה חשובה ביותר:

מלון עכותיקה נמצא במבנה לשימור ומשום כך אין מעלית לגג הבר והגישה איננה מונגשת וצריך לטפס במדרגות הצרות קומותיים. עימכם הסליחה מראש לכל מי שיבצר ממנו להגיע.

שתפו עם חברים: